Vyhráli jen poločas, soupeř v závěru vyrovnal

Boleslavští začali novou mistrovskou sezónu ČFL na hřišti, na kterém ukončili tu předchozí. Červnový duel prohráli těsně o gól, po osmi týdnech byli úspěšnější a za remízu získali bod. První do tabulky ročníku 2009/10.

Junioři měli královodvorským „cábelíkům" co odvádět, neboť těm k červnové výhře 3:2 výrazně pomohl hlavní rozhodčí Polák. Že se odveta povede, zdálo se více jak hodinu hry. O slibné vedení Boleslavští přišli v závěrečné dvacetiminutovce.

První se střelecky projevili Královodvorští. Už ve 2. minutě po Veselého přihrávce vypálil Novák přímo do dobře postaveného Ehrenbergera.

To Boleslavští byli přesnější. Ve 4. minutě získali výhodu trestného kopu a Michal Sedláček levačkou neomylně otevřel skóre utkání - 0:1.

Ve 12. minutě hlavičkoval Veselý nepřesně. V 18. minutě proměnil Kadlec druhou boleslavskou šanci v gól - 0:2.

Ve 32. minutě králodvorský Veselý nedal svoji třetí šanci, byť tentokrát byl gólu nejblíže. Hlavičkoval do tyče. O pět minut později povedenou ránu Murárika vyrazil gólman Tesař. Poločas tedy skončil dvougólovým vedením boleslavských juniorů.

Ve druhém poločasu stříleli góly Královodvorští, přesněji řečeno jejich útočník Michal Veselý, který si přes přestávku srovnal mířidla. Poprvé překonal Ehrenbergera v 72. minutě - 1:2. Za sedm minut později vyrovnal - 2:2.

Sestava FK Mladá Boleslav"B": Ehrenberger - Kalina, Murárik, Mrvík (88. Synek), Hrdlička - Kadlec (63. Dudka), Svoboda, Sedláček, Fabián - Charuza (82. Zbrožek), Vizingr.

Sestava FK Králův Dvůr: Tesař - Bureš, Kváča, Novák, Petr - Nejepsa, Trantina, Tlustý, Bláha - Fulín (68. Dont), Veselý.

Góly: 72. a 79.Veselý - 4. Sedláček, 18. Kadlec

ŽK: Nejepsa, Tlustý, Petr, Veselý - Svoboda, Sedláček

Rozhodčí: Váňa - Lerch, Hasíková