Vysoké Mýto – FK Mladá Boleslav"D" 2:3

Toto utkání jsme zvládli a dotáhli ho do vítězného konce i s notnou dávkou štěstíčka. První poločas jsme se dostali do vedení 3:0, ale domácí neproměnili tři vyložené šance, do kterých se dostali po našich hrubých chybách v obrané řadě.

První branku vstřelil Novotný, když po pěkné kombinační akci napřáhl z 20 metrů a nedal domácímu brankáři šanci. Skóre jsme zvýšili po rohovém kopu, když se v šestnáctce nejlépe orientoval Zörkler a upravil na 2:0. O pár minut později opět Zörkler po úniku z poloviny hřiště, obešel i golmana a do prázdné branky přidal naší třetí branku.

Ve druhém poločase domácí během dvou minut snížili na rozdíl jedné branky, ale nám se již tento výsledek podařilo udržet až do konce utkání. Domácí byli v této fázi aktivnější a nás podržel brankář Ježek, když zlikvidoval vyloženou šanci domácích. Celkově jsme si vítězství zasloužili, protože jsme chtěli hrát fotbal, byli jsme aktivní a nakonec - vstřelili jsme o jednu branku víc než soupeř.

Branky: Zörkler 2, Novotný