Veteráni o gól porazili Turnov

Boleslavská stará garda v pondělním večeru 8. prosince na umělé trávě zdolala turnovského soupeře a tím uzavřela letošní venkovní sezónu. Nyní se již těší na dva halové turnaje pod domácí střechou. Prvním bude Bonas Cup v sobotu 20. prosince a druhým Memoriál Josefa Vinše v sobotu 27. prosince. Oba se konají v mladoboleslavské hale TJ Auto Škoda.

První se trefili Turnovští. Ve 20. minutě hlavičkoval přesně Šimek0:1. Deset minut před přestávkou však vyrovnal Navrátil1:1. Poločas skončil nerozhodně. Po změně stran Boleslavští šli do vedení v 62. minutě Kohoutem - 2:1. Tři minuty před koncem výhru pojistil Mosurcziak - 3:1. Turnovský Cimbál pár vteřin před konečným hvizdem upravil na rozdíl jediného gólu – 3:2.

Sestava FK Mladá Boleslav: J.Pechanec – Hůlka, Zahrádka, Sedláček, Horák – Malík, Pohnán, Navrátil, Fiksel – Kohout, Niklfeld. Střídali Mozurcziak a Šindelář.