Nedali gól, tak nebodovali

Boleslavští mladíci na hřišti jednoho z favoritů na postup z ČFL do II. ligy neudělali ani bod. Do boleslavské sestavy se vrátil stoper Martínek po odpykání dvouzápasového trestu za vyloučení, ale nadále kvůli zranění kotníku chyběl Sedláček. Z prvoligového kádru měl trenér Hloušek tentokrát k dispozici jen brankáře Šedu, záložníka Nečase a útočníka Táborského.

Boleslavští na vlašimském hřišti začali dobře. V 5. minutě Táborský nastřelil břevno vlašimské branky. Za tři minuty podobný kousek předvedl Vořechovský na druhé straně hřiště. Také boleslavského gólmana Šedu zachránila horní část brankové konstrukce.

Po tomto oboustranném zastřelování si Vlašimští srovnali mířidla a rozhodli utkání dvěma vydařenými trefami do černého v rozmezí dvacetiminutovky v první poločasu. Ve 14. minutě po Vořechovského centru vedoucí gól dal Průcha – 1:0. Ve 34. minutě připravil Vořechovský další šanci, ovšem tentokrát pro Šilhavého. Také on ji gólově zužitkoval – 2:0.

Sestava FK Mladá Boleslav“B“: Šeda – Malík (46. Mašanský), Martínek, Vizingr, Horák – Nečas, Svoboda, Schubert (61. Humaj), Fabián – Chramosta (46. Kadlec), Táborský.

Sestava FC Graffin Vlašim: Toma – J. Veselý, Petrů, Šilhavý, Veselý, Průcha (81. Nešpor) - Dvořák (81. Sedláček), Stibůrek, Lizák, Balšánek, Vebr - Vořechovský (77. M. Veselý).

Góly: 14. Průcha, 34. Šilhavý

ŽK: Veselý, Balšánek – Mašanský

Rozhodčí: Mudra – Bureš, Mokrusch