Kučera byl u prohry s Nizozemskem

Česká dorostenecká reprezentace prohrála s nizozemskou 0:1 v přátelském utkání na hřišti s umělou trávou v areálu městského stadionu v Mladé Boleslavi ve středu 21. listopadu. Boleslavský Martin Kučera v českém národním dresu odehrál celé utkání ve středu záložní formace. Při pohledu na chybující stopery bylo s podivem, proč trenér Milan Bokša ponechal mezi nenominovanými náhradníky boleslavského stopera Kristiána Zbrožka.

V utkání hraném za chladného a větrného počasí byli nizozemští mladíci jistější v práci s míčem a agresivnější v osobních soubojích. V každém poločase promarnil český útočník Šural po jedné jasné gólové šanci. O utkání nizozemského týmu rozhodl deset minut před koncem Alberg, který úspěšně zakončil rychlý brejk po nepovedené české standardní situaci.

Česko“18“ – Nizozemsko“18“ 0:1 (0:0)
Sestava ČR“18“: Hladký (46. Valeš) – Nitrianský, Sus, Linek (46. Čmovš), Palko – Mudra (75. Pelán), Motal (46. Hušbauer), Kučera, Semela (56. Vitouš) – Šural, Klavík (46. Petr).
Rozhodčí: Hrubeš – Filípek, Mencl. Diváků 80.