Skupina Poháru UEFA začala zatím bez Boleslavi

V prvním kole ve skupině „C“ Poháru UEFA měla Mladá Boleslav volný los. Proto je zatím bez bodu. Ostatní čtyři kluby mají po jednom bodu. Obě utkání, ve kterých se střetly, skončila totiž shodnými remízami 1:1. Zdá se, že skupina bude neobyčejně vyrovnaná a boj o tři postupová místa nesmírně tuhý. Mladá Boleslav do bojů vstoupí ve čtvrtek 8. listopadu od 20,30 hodin na domácím hřišti proti španělskému Villarrealu.

Elfsborg IF – AEK Athény 1:1

Domácí Elfsborg začal dobře a v 15. minutě se ujal vedení gólem Mobäcka. Za athénský tým vyrovnal Blanco ve 49. minutě.
Elfsborg IF: Wiland – Andersson, Augustsson, Björck, Karlsson – Mobäck, Ishizaki (87. Berglund), A. Svensson, Ilola – M. Svensson (78. Keene), Alexandersson.
AEK Athény: Moretto – Bourbos, Geraldo Alves, Papastathopulos, Arruabarrena – Manú (46. Pappas), Tözsér, Manduca, Nsaliwa (62. Kafes), Júlio César (76. Kone) – Blanco.

Villarreal CF– ACF Fiorentina 1:1

Oba góly padly až ve druhém poločase. Nejprve ve 48. Vieri získal vedení pro hostující Fiorentinu, ale pro domácí Villarreal zachránil alespoň bod Capdevila v 86. minutě.
Villarreal CF: Diego López – Capdevila, Ángel, Diego Godin, Cani (64. Nihat) – Fuentes, Josico (63. Cazorla), Senna, Matías Fernández – Tomasson (79. Pirés), Rossi.
ACF Fiorentina: Frey – Ujfaluši, Dainelli, Kröldrup, Balzaretti – Pazienza, Liverani, Kuzmanovič (74. Donadel), Jörgensen (58. Vanden Borre) – Mutu, Vieri (65. Osvaldo).