Pecka dal gól a přispěl k ligové výhře

Boleslavský útočník Luboš Pecka, který momentálně hostuje v druholigovém německém klubu Alemannia Aachen, se poprvé střelecky prosadil v mistrovském utkání, když přispěl k předpokládanému vítězství nad mužstvem z konce tabulky. Pecka patřil k nejlepším hráčům svého týmu. Utkání sedmého mistrovského kola Alemannia Aachen – SC Paderborn 3:1 sledovalo více než osmnáct tisíc spokojených diváků.

Luboš Pecka nastoupil od začátku utkání v trojčlenné útočné formaci spolu s Kolevem a Neméthem a odehrál celých devadesát minut. O tři góly Aachenu se podělili všichni tři útočníci. Nejprve v 17. minutě skóroval Todor Kolev, po něm ve 22. minutě Szilárd Nemeth. Ještě před pauzou soupeř ve 36. minutě snížil. Vítězství pečetil v 76. minutě Luboš Pecka.
SC Paderborn po sedmi odehraných kolech, ve kterých ani jednou nevyhrál, zůstal v osmnáctičlenné tabulce poslední. Peckův klub Alemannia Aaachen je sedmý, ale ztrácí pouhé tři body na vedoucí TSV München 1860.