Zmoklý duel jedenadvacítek skončil nerozhodně

V neustálém dešti měla hra na boleslavském trávníku spád, přestože se hráči obou týmů soustředili hlavně na to, aby nechybovali. Nizozemci se snažili soupeře přechytračit vířivým měněním míst ve středu pole i v útočné formaci, Češi vsadili na maximálně vytažený presink. Trojice mladoboleslavských hráčů David Brunclík, Milan Kopic a Jan Kysela nastoupila v základní sestavě. Brunclíka na kraji středové řady trenér Škorpil vystřídal po necelé hodině hry, Kopic v obraně a Kysela v útoku odehráli celý zápas.

Po celý první poločas se střídaly šance před oběma brankami. Brankář Kubásek zachytil hlavičku Bakkala na brankové čáře a po centru Kleina hlavičkoval Kysela do rukavic Watermana. Kolem 20. minuty promarnili Nizozemci sérii tří rohových kopů. Po šlapáku Kopice na Aisaatiho přestřelil Drenthe z trestného kopu jen těsně Kubáskovu branku, stejně tak Kadlecem rozehraný trestňák poslal Volešák nad nizozemské břevno. Ve 39. se Bakkal uvolnil přes Hubníka, přízemní střelu brankář Kubásek vyrazil a Maduro dorážel metr vedle pravé tyče.
Ve 40. minutě trestný kop Volešáka od pravé postranní čáry nizozemská obrana odvrátila jen k Jirsákovi a ten přízemní střelou z osmi metrů propálil Watermana - 1:0. V pěti zbylých minutách prvního poločasu byli Nizozemci dvakrát blízko vyrovnání. Nejprve Bakkal obehrál Kaufmana, ale z rohu malého vápna Kubáska nepřekonal a ve 45. minutě šel Rigters sám na Kubáska, ale trefil pouze levou tyčku.
Po změně stran měli čeští hráči více ze hry a v 50. minutě byl Kysela rychlejší než Kruiswijk, který jej před vápnem srazil, ale sudí nechal překvapivě pokračovat ve hře. V 63. minutě po Bakkalově přiťuknutí pálil z vápna Rigters, ale pozorný Kubásek lapil. O čtyři minuty později předvedli Nizozemci učebnicový protiúder. Český tým jalově rozehrál trestný kop od pravé postranní čáry z úrovně protivníkova trestného území a bleskurychlý nizozemský brejk zakončil Rigters povedenou střelou k pravé Kubáskově tyči - 1:1. Žádný tým se nesmířil s remízou a ofenzivní akce se přelévaly z jedné strany na druhou. Pět minut před koncem Nizozemci propásli velkou příležitost, když Aissati netrefil z úhlu prázdnou branku. Na druhé straně se v samém závěru se neprosadili Jirsák ani Kysela

Sestava Česko"21": Kubásek - Kaufman, R. Hubnik, Kopic, Kadlec - Rajtoral (77. Holenda), Volešák (67. Holek), Klein, Brunclík (56. Fillo) - Kysela, Jirsák. Trenér Ladislav Škorpil

Sestava Nizozemsko"21": Waterman - Zuiverloon, Vlaar, Donk (46. Kruiswijk), Drenthe (46. Jong-a-Pin) - Sno, Maduro (46. Lens), Aissati - Beerens, Rigters (68. Janssen), Bakkal. Trenér Foppe de Hann

Gól: 40. Jirsák - 67. Rigters

ŽK: 28. Kopic, 51. Hubnik - 36. Rigters, 63. Vlaar

Rozhodčí: Gräfe (Německo) - Filípek, Pospíšil (oba Česko)