Dorostenci i žáci ladí formu na jarní mistráky

V uplynulém víkendu se dorosteneckým týmům většinou dařilo. Potěšila výhra "A" dorostu v Hradci Králové i "B" dorostu v Liberci. Podobně jako dorostenecká družstva i žáci absolvovali závěrečná utkání přípravného období. Jeno mti nejmenší fotbalisté se zúčastnili turnajů pod střechou sportovní haly.

Výsledky mládežnických družstev - 3.3.-4.3.2007

Ve dnech 3.3. - 4.3.2007 sehrála mládežnická družstva FK Mladá Boleslav přípravná a turnajová utkání, a to s těmito výsledky :

FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav „A"dorost 0:1 (0:0)
V posledním přípravném utkání před jarními odvetami náš „A" dorost na půdě extraligového Hradce svým výkonem potěšil. V bojovném zápase jsme hru kontrolovali a dokázali jsme si vytvořit i brankové příležitosti (Chramosta, Schubert, Kubík). Jediná branka utkání padla po skrumáži před domácí brankou, kdy se míč odrazil od hráče Hradce a skončil za zády domácího brankáře.

FC Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav „B"dorost 2:3 (1:1)
„B" dorost dokázal v dalším přípravném utkání přehrát svého kvalitního soupeře z Liberce. Zápas byl vyrovnaný, ale naše družstvo si v jeho průběhu vytvořilo více šancí ke vstřelení branky, a to nakonec rozhodlo. Střelecky se v tomto utkání prosadil Kubát, autor všech našich brane

FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav „C"dorost 0:0
Také „C" dorost sehrál poslední přípravu před jarní mistrovskou soutěží. Ve velmi dobrém utkání s extraligovým Hradcem mělo naše družstvo do poločasu herní převahu a tři možnosti ke skórování. Po přestávce se hra vyrovnala a obě družstva dobrou obrannou hrou udržela bezbrankový stav utkání.

FC Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav „D"dorost 1:2 (0:2)
Ve vyrovnaném utkání jsme byli lepším týmem do poločasu, kdy jsme se zaslouženě dostali do vedení. Po přestávce náš soupeř snížil díky své zlepšené hře, ale i naše družstvo mělo možnosti zvýšit své vedení (Kašík neproměnil pokutový kop). Obě naše branky dal Mlynka.

FC Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav „A"žáci 3:2 (0:1)
Také „A" žáci ladili svojí formu před prvním jarním mistrovským utkáním. V zápase dobré úrovně vyhráli šťastnější domácí, když proměnili spornou penaltu. Naše branky dali Honc a Miler.

FC Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav „C"žáci 1:1 (1:1)
Po většinu času tohoto utkání jsme měli hru pod kontrolou, bohužel se našemu družstvu nepodařilo své šance proměnit gólově. Jedinou branku dal v úvodu utkání Eliáš.

FK Mladá Boleslav "D" žáci - SK Kosmonosy 4:0 (2:0)
Po dobu celého utkání jsme byli lepším týmem, soupeř se zaměřil pouze na nakopávané míče a s těmi si naše obrana dokázala poradit. Po
dvou brankách dali Horváth a Taneček.

FK Mladá Boleslav "E"žáci - Výběr Mladoboleslavského fotbalového svazu 2:6 (0:1)
Soupeř nás přehrál díky své fyzické vyspělosti, hlavní příčinou vysoké porážky byly však hrubé chyby našich brankářů.

Výsledky družstev minikopané :

FK Mladá Boleslav roč.97 - SK Jičín 1:3 (0:3)
I další utkání na celé hřiště splnilo svůj účel, i když jsme nastoupili proti o dost staršímu soupeři. Hráči podali dobrý výkon a díky němu se jim podařilo vyhrát nad fyzicky vyspělejším Jičínem II.poločas. Jedinou branku domácích vstřelil Novotný.

Družstvo FK Mladá Boleslav roč.98 se o víkendu zúčastnilo dvou turnajů. Níže uvádíme výsledky našeho týmu:

Halový turnaj SK Kosmonosy pro ročník 1996 :

FKMB - FSC Libuš 1:1 Hlaváč
FKMB - SK Kosmonosy 5:0 Jeníček 2, Rakouský, Novák, Grus
FKMB - Výběr MFS roč.96 2:0 Jeníček, Charvát
FKMB - AC Sparta dívky roč. 95 1:3 Jeníček
FKMB - Mnichovohradišťský SK 2:0 Rakouský, Novák
Naše družstvo obsadilo v turnaji celkové 3.místo.

Halový turnaj v Jičíně :

FKMB - SK Jičín 2:5 Hrdlička, Jeníček
FKMB - FK Jablonec 97 2:1 Hrdlička, Novák
FKMB - AFK Chrudim 4:0 Hložek 2, Volf P., Čejka
FKMB - FC Dosta Bystrc 5:2 Pazderník 3, Novák 2
FKMB - FC Slovan Liberec 2:3 Novák 2
Na tomto turnaji obsadilo naše družstvo 2.místo.

Družstvo FK Mladá Boleslav roč.99 se o víkendu také zúčastnilo dvou turnajů a tady Vám přinášíme jejich výsledky :