Juniorce se nedaří

V uplynulém týdnu sehrál tým FK Mladá Boleslav „B" tři utkání a ani v jednom nevyhrál. Poslední lednový víkend inkasoval v Jablonci od tamní rezervy krutou prohru 1:6, uprostřed minulého týdne remizoval doma s Varnsdorfem 1:1 a v první únorové neděli prohrál na boleslavském hřišti s Novým Borem 0:2.

FK Mladá Boleslav"B" - SK Slovan Varnsdorf 1:1 (1:0)

Do poločasu byla hra vyrovnaná. Boleslavští mladíci se brzy po začátku utkání ujali vedení Hermanem a hosté mohli vyrovnat z přísně nařízené penalty, ale neproměnili ji. Další příležitosti ke skórování ani jedna strana nevyužila, hráčům scházelo přesnější zakončení. Po poločasovém vystřídání měli Varnsdorfští více ze hry. Dlouho se jim nedařilo akce gólově zakončit. Úspěšní byli až v poslední minutě z trestného kopu.

Sestava FK Mladá Boleslav"B" proti Varnsdorfu: Šeda - Krátký (46. Mulač), Pára (70. Murárik), Brezinský (46. Doležal), Kalíšek (46. Horák) - Žáček, Mrvík, Svoboda, Sedláček - Vaculík, Herman (46. Skramužský). Gól za FK MB B: Herman

FK Mladá Boleslav"B" - Jiskra Nový Bor 0:2 (0:1)

Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří po nedorozumění v obranných řadách boleslavské juniorky vstřelili už ve 2. minutě vedoucí gól zápasu. Hra byla většinou rozháraná, Boleslavští hráli špatně, vázla jim kombinace a chyběla bojovnost. Po přestávce Novoborští zvýšili své vedení po jednoduché kombinaci ve středu pole a boleslavští mladíci pokračovali ve špatném výkonu. Za celé utkání si nevypracovali šanci ke skórování.

Sestava FK Mladá Boleslav"B" proti Novému Boru v I.poločase: Michňa - Krátký (10. Žáček), Pára, Brezinský, Kalíšek - Vajgl, Svoboda, Gögh, M. Sedláček - Vaculík, Voborník. Sestava FK Mladá Boleslav"B" proti Novému Boru ve II.poločase: Michňa - Krátký, Doležal, Mrvík, Horák - Gögh (65. Mulač), Skramužský, Vajgl, M. Sedláček - Vaculík, Voborník.