Naše mládežnická družstva v hale

V přechodném období po skončení podzimních mistrovských bojů se naše mládežnická družstva zúčastnila několika halových turnajů a tak Vám nyní přinášíme některé výsledky z jednotlivých turnajů.

Dne 16.12.2006 se ve sportovní hale TJ AŠ Mladá Boleslav uskutečnil velmi dobře obsazený halový turnaj starších žáků ročníku 1992. Poprvé se u nás objevilo i družstvo Venglošovy fotbalové akademie, které bylo určitě svojí účastí příjemným obohacením turnaje. Po velmi dobrých výkonech se vítězem halového turnaje stalo družstvo AC Sparta Praha, naše družstvo skončilo na místě druhém a třetí místo obsadila SK Slavia Praha.

FKMB - AC Sparta Praha 4:6
Naši starší žáci podávali po dobu celého turnaje solidní výkony, prohráli po bojovných výkonech s oběma pražskými „S" a na konečné druhé místo v tabulce je posunula zbytečná porážka SK Slavie s družstvem FK Pěnčín-Turnov.
Nejlepším brankář turnaje - Patrik Rakovski /AC Sparta Praha/
Nejlepším střelec turnaje - Milan Jirásek-9 branek /AC Sparta Praha/
Nejlepším hráč turnaje - Alexander Raček /Venglošova fotbalová akademie/

FK Mladá Boleslav „D" mladší žáci se zúčastnili v uplynulých dnech halového turnaje v Tanvaldě a tento turnaj po níže uvedených výsledcích vyhrálo.

FKMB - FC Slovan Liberec 4:2
FKMB - FŠ Most 0:1
FKMB - ABC Bráník 3:1
FKMB - FK Jablonec 97 4:2
FKMB - FŠ Most 4:1

O branky se v průběhu halového turnaje postarali tito hráči :
Horváth 4x, Taneček 4x, Jonáš 3x, Kubelka, Pajer, Výda a Nedošetko.
Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Martin Výda.

FK Mladá Boleslav „E" mladší žáci obsadili na halovém turnaji v Liberci v konečném pořadí 2.místo po těchto výsledcích :

FKMB - FK Jablonec 97 1:2
FKMB - VTJ Liberec 3:0
FKMB - FC Slovan Liberec A 2:0
FKMB - FC Slovan Liberec B 2:2
FKMB - Sokol Doubí 16:0

Matyáš Písačka se stal nejlepším střelcem tohoto halového turnaje.

FK Mladá Boleslav roč.97 absolvovalo v prosinci dva turnaje a zde přinášíme jejich výsledky.
Na halovém turnaji v Jablonci nad Nisou obsadilo naše družstvo konečné 4.místo.

FKMB - Bohemians 1905 2:0
FKMB - AFK Chrudim 2:0
FKMB - FK Marila Příbram 1:1
FKMB - FK AS Pardubice 0:2
FKMB - FK Jablonec 97 0:0, na pokutové kopy 1:3

V dalším halovém turnaji, který se uskutečnil v Praze a pořadatelem byl SK Motorlet Praha, se našemu družstvu vedlo lépe a po velmi dobrých výkonech jsme turnaj vyhráli. Druhé skončila SK Slavia Praha a třetí družstvo Teplic.

FKMB - Sokol Palkovice 3:0
FKMB - Rokycany 1:0
FKMB - Český lev Beroun 4:0
FKMB - SK Motorlet Praha 3:0
FKMB - SK Slavia Praha 1:1
FKMB - SK Junior Teplice 3:1

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jaroslav Ježek a nejlepším střelcem s 8 brankami se stal Jakub Zörkler.

Turnaje se zúčastnili tito hráči : Ježek, Kühnel, Tomašov, Vegricht, Zörkler, Novotný, Rudzan, Balogh, Oberreiter, Hančar, Podzimek

FK Mladá Boleslav roč.98 se také v prosinci zúčastnil několika halových turnajů a tady jsou jejich výsledky.
V Jablonci nad Nisou se našim chlapcům moc nedařilo a celkově obsadilo naše družstvo 8.místo.

FKMB - Bohemians 1905 2:3
FKMB - SK Junior Teplice 3:0
FKMB - SK Slavia Praha 0:2
FKMB - Ravel Ústí nad Labem 2:2
FKMB - FK Jablonec 97 1:1, na pokutové kopy 2:3

Další turnaj pro tuto věkovou kategorii se uskutečnil v Příbrami a tam naše družstvo obsadilo konečné 5.místo po těchto výsledcích :

FKMB - FC Viktoria Plzeň 3:1
FKMB - SK Dynamo Č.Budějovice 1:1
FKMB - AC Sparta Praha 1:3
FKMB - SK Junior Teplice 1:0
FKMB - FK Marila Příbram 3:0

Naše dvě družstva se zúčastnila i regionálního turnaje v Mnichově Hradišti, kde se střetli se staršími hráči a skončila v konečné tabulce na třetím a čtvrtém místě.

FK Mladá Boleslav roč.99 začalo také svojí halovou sezónu, a to turnaji v Turnově a Třemošnici. I z těchto turnajů přinášíme výsledky našeho družstva.
Na halovém turnaji v Turnově jsme se utkali se staršími hráči a v konečné tabulce obsadilo naše družstvo 7.místo.

FKMB - FK Pěnčín-Turnov roč.97 0:2
FKMB - Lomnice n.Popelkou roč.97 1:5
FKMB - FC Sedmihorky roč.97 0:3
FKMB - FC Slovan Liberec roč.99 0:2
FKMB - Podještědský FC roč.98 3:0

Na halovém turnaji v Třemošnici jsme postavili dva týmy, které v konečném účtování skončili na 5. a 7. místě.

FKMB I. - AFK Chrudim 1:2 FKMB II. - SK Třemošnice 1:0
FKMB I. - Havlíčkův Brod 4:0 FKMB II. - FC Olympia H.Králové 0:0
FKMB I. - AFK Podolí Praha 0:1 FKMB II. - Nové Město 0:2
FKMB I. - Žďár nad Sázavou 5:0 FKMB II. - Šumperk 0:0
FKMB I. - Nové Město 2:0 FKMB II. - Žďár nad Sázavou 4:0
FKMB I. - FKMB II. 3:1