S Příbramí máme srovnaný bodový i gólový účet

Mladá Boleslav se s Příbramí střetne o víkendu dvakrát. Nejprve v sobotu na třetiligové úrovni a hned v následující neděli o prvoligové body. Utkání ČFL FK Mladá Boleslav"B" - FK Marila Příbram"B" se hraje v sobotu 9. září od 10,15 hodin na mladoboleslavském městském stadionu a nikoliv na Astonce - pozor, změna!!!. Střetnutí I. Gambrinus ligy FK Marila Příbram - FK Mladá Boleslav je na programu v neděli 10. září od 17 hodin na příbramském stadionu Na Litavce.

Mladá Boleslav s Příbramí v první lize hrála čtyřikrát. Ve vzájemné prvoligové bilanci nemá nikdo ze soupeřů navrch. Při prvním utkání na příbramském trávníku na podzim 2004 Mladá Boleslav na lavičce s trenérem Bokšou prohrála 1:2 (Palát - Mlika, Mendy). Potom následovala dvě bezbranková utkání v Mladé Boleslavi. To už tým vedl současný kouč Uhrin. Nejprve na jaře 2005, kdy v poslední minutě utkání příbramský gólman s mladoboleslavskými kořeny Pařízek lapil Barankovi penaltu. Bez gólů skončil i duel na mladoboleslavském trávníku v podzimní části ročníku 2005/06. Letos v dubnu konečně Mladá Boleslav dokázala Příbram porazit a navíc na jejím hřišti. První poločas navzdory výtečnému výkonu brankáře Kučery vyhrála Příbram povedenou trefou benáteckého rodáka Buryána. Po přestávce skóre otočil Pecka. Vyrovnal ve 47. minutě, kdy po Kuličově pasu utekl Máchovi a přesně zamířil podél vybíhajícího Pařízka, a v 84. minutě se mu levačkou povedla vítězná rána přes celou branku do vzdálenějšího koutu příbramské branky. Sečteno a podtrženo - bilance o ligové body je vyrovnaná. Po čtyřech utkáních celkové skóre 3:3, radost z výhry si užilo každé mužstvo jednou a dvakrát se body dělily. Při současném postavení v tabulce, kdy je Mladá Boleslav v jejím čele a Příbram desátá, byla by jakákoliv bodová ztráta Mladoboleslavských překvapením.