Výsledky mládeže – 22.6.-25.6.2006

Ve dnech 22.6. - 25.6.2006 sehrála mládežnická družstva FK Mladá Boleslav turnajová utkání, a to s těmito výsledky :

FK Mladá Boleslav „A"starší žáci
Naše družstvo starších „A" žáků se v minulém týdnu zúčastnilo 50.ročníku celostátního žákovského turnaje v Přelouči. Po celou dobu turnaje podávalo velmi dobré výkony, které ocenili samotní účastníci i pořadatelé tohoto významného žákovského fotbalového setkání. Bohužel jsme doplatili na turnajový systém, po dobu celého turnaje jsme neinkasovali branku, vše vyhráli, jediná remíza 0:0 s SK Dynamo České Budějovice posunula díky lepšímu skóre právě Jihočechy do finále.

utkání o 3.místo : FKMB - FK AS Pardubice 3:0 branky : Bořil,Bělík,Zábraha

Závěr turnaje jsme bohužel odehráli bez čtyř zraněných hráčů /Rýdl,Borovička,Volf,Zahustel/, je nutné však poděkovat všem hráčům, kteří se turnaje zúčastnili a dobře reprezentovali náš klub. Byli to tito :
Kanaval, Hošťálek, Janda, Sedláček, Šimek, Rýdl, Borovička, Bělík, Tvaroha, Zábraha, Kovač, Bořil, Volf, Rosenkranz, Zahustel, Stross, Toman, Maňas.

Naši hráči i družstvo si z Přelouče odvezli i individuální ceny :

FK Mladá Boleslav - vítěz soutěže aktivity
Ondřej Zahustel - nejlepší střelec turnaje - 11 branek
Marek Sedláček - nejlepší záložník turnaje
Jiří Zábraha - nejužitečnější hráč družstva

Na závěr vedení družstva děkuje firmě STEER s.r.o. Mladá Boleslav, dílenskému výboru č.31 - svařovna ŠKODA AUTO a.s., panu Petrovi a FK Mladá Boleslav a.s., díky kterým se mohli „A" žáci zúčastnit 50.ročníku celostátního žákovského turnaje.

FK Mladá Boleslav roč.97 se zúčastnil turnaje v minikopané, který se o víkendu uskutečnil v Rejšicích. Naše dvě družstva „A" a „B" skončila v konečném pořadí na 3.a 4. místě, když „B" družstvo bylo o bod úspěšnější než „A" družstvo.

FKMB „A" - FK Jablonec 0:0 FKMB „B" - SK Košťany 1:0

FK Mladá Boleslav roč.98 se zúčastnil v Praze turnaje v minikopané, pořadatelem byl SK Motorlet Praha. V konečné tabulce jsme obsadili 5.místo po těchto výsledcích:

FKMB - FK SIAD Most 1:0
FKMB - SK Motorlet Praha 0:1
FKMB - SK Motorlet Praha 99 5:0
FKMB - SK Slavia Praha 1:3
FKMB - FK AS Pardubice 0:1
FKMB - SK Rokycany 2:1
FKMB - AC Sparta Praha 0:3