Lvíčata porazila Finy a Kysela byl u toho

V utkání jedenadvacetiletých reprezentačních týmů vyhrálo Česko nad Finskem 2:1 a trenér Škorpil na závěrečných dvacet minut využil také mladoboleslavského záložníka Jana Kyselu. Přátelské mezistátní utkání se hrálo ve Vantaa, což je shodou okolností partnerské město Mladé Boleslavi.

Góly padaly až ve druhém poločase. Nejprve v 58. min. zařídil české vedení Kaufman, ale po jeho faulu finský Moisander v 76. min. vyrovnal z penalty. Vítězný český gól trefil v 82. min. olomoucký Hubník. To už byl na hřišti mladoboleslavský Kysela, který v 70. min. vystřídal libereckého Pudila na kraji zálohy. Sestava Česka v přátelském utkání proti Finsku: Zlámal (56. Černý) - Kaufman, Latka (60. Klein), Hubník, Kadlec - Fillo (46. Rajtoral), Hušek (80. Trapp), Jirsák (65. Frejlach), Pudil (70. Kysela) - Varadi (46. Kolář), Holenda.