Výsledky mládeže – 30.5.-4.6.2006

Ve dnech 30.5. - 4.6.2006 sehrála mládežnická družstva FK Mladá Boleslav mistrovská utkání, a to s těmito výsledky :

FK Mladá Boleslav „A"dorost - Bohemians 1905 3:0 (1:0)
„A" dorost sehrál v týdnu předehrávku s již postupujícím družstvem Bohemians 1905. V průběhu celého utkání jsme byli lepším týmem, a zejména po přestávce jsme svého soupeře přehráli. Svobodovou dorážkou po rohovém kopu jsme se dostali do vedení, které jsme ve II.poločase ještě brankami Hermana a Valeše zvýšili
na konečných 3:0.

FK Mladá Boleslav „C"dorost - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
„C" dorost v pozápase tentokrát neuspěl. V I.poločase inkasoval po nedorozumění brankáře s obranou, a jak se později ukázalo, tato branka rozhodla utkání. Po přestávce si naši dorostenci vypracovali dostatek příležitostí alespoň k vyrovnání, ale bohužel neproměnili ani jednu.

FK AS Pardubice - FK Mladá Boleslav „B"dorost 2:1 (1:0)
V dalším divizním utkání náš „B" dorost po delší době poznal porážku na půdě Pardubic. Hned v úvodu jsme inkasovali, po přestávce domácí ještě zvýšili na 2:0, od této doby však naši dorostenci měli obrovskou převahu, vyústěním které bylo pouze snížení Müllerem na rozdíl jednoho gólu.

FK AS Pardubice - FK Mladá Boleslav „D"dorost 2:1 (1:0)
I mladší „D" dorost prohrál, když se také nemohl střelecky lépe prosadit. Ve II.poločase sice Kvajsarem z pok.kopu vyrovnal, ale domácím se nakonec podařilo vstřelit vítěznou branku.

FK Tábor - FK Mladá Boleslav „A"starší žáci 3:3 (0:0)
K dalšímu utkání žákovské ligy zajížděli naši žáci do Tábora. V utkání, kdy branky padaly až po přestávce, se o vítězství připravili již v poločase prvním, kdy neproměnili čtyři vyložené šance. Domácí na velmi špatném hřišti bojovali, a to jim nakonec přineslo alespoň bod. Naše branky vstřelili Bořil, Borovička a Volf.

FK Tábor - FK Mladá Boleslav „C"mladší žáci 2:0 (2:0)
Ani mladším žákům se v pozápase příliš nedařilo a po inkasovaných gólech již v průběhu I.poločasu v Táboře v oslabené sestavě prohráli.

FK Mladá Boleslav „B"žáci - FK Pěnčín-Turnov 1:0 (1:0)
V posledním domácím jarním utkání žáků jsme nebyli lepším týmem, ale o osudu zápasu se rozhodlo již na jeho začátku, kdy vítěznou branku dal hlavou po dobře rozehraném rohovém kopu Konejl.

FK Mladá Boleslav „D"žáci - FK Pěnčín-Turnov 5:0 (3:0)
V pozápase se naši mladší žáci prosadili velmi dobrou kombinační hrou, která byla okořeněna i gólově. Ve II.poločase jsme několik slibných šancí nedali. Dvě branky dal Eliáš, po jedné Lakatoš, Melichar a Klíma.

SKP Mladá Boleslav - FK Mladá Boleslav „E"žáci 0:11 (0:5)
V dalším utkání I.A třídy naši „E" žáci pod hlavičkou Sokolu Pěčice vysoko a zaslouženě po dobré hře celého družstva zvítězili, když o branky se podělili Horváth a Nedočetlo 3x, Kubelka a Jenč 2x a Bažant.