Most před půl rokem skolil Palát

Loni Mladá Boleslav porazila Most 1:0. O prvoligové body jsme hráli s Mostem 6. listopadu a byla to nervydrásající podívaná do poslední vteřiny, neboť jediný gól utkání dal Palát až ve druhé minutě nastavení.

Všechno mohlo být jinak, kdyby platil Kuličův gól z osmé minuty. Rozhodčí ho ale neuznal pro ofsajd. Ještě v prvním poločase měl Kulič dvě obrovské příležitosti k reparátu, ale vždy mosteckou branku přestřelil. Podobně nepřesně mířil i Matějovský po Palátově pasu. Od 56. minuty hrál Most o deseti lidech bez vyloučeného Procházky, ale více než půlhodinová přesilovka Mladé Boleslavi byla jalová. Až když běžela druhá minuta nastavení, tak Brazilec v mladoboleslavském dresu Diogo Pires, který na závěrečnou čtvrthodinku vystřídal Kyselu, utekl po levém křídle a jeho centr dorazil v malém vápně do mostecké sítě Palát. Mladá Boleslav podzimní Most porazila v sestavě: Miller - Ševinský, Vít, Brezinský, Palát - Kysela (74. Diogo Pires), Sviták, Matějovský, Čáp (46. Holub)- Kulič, Pecka (90. Simr). Tentokrát v Mostu určitě nenastoupí Brezinský (trest za čtyři žluté karty), Diogo Pires (vrátil se do Brazílie), Holub (rehabilituje po náročné operaci kolena) a Simr (vrátil se do Brna).