Proti Příbrami s Ordošem v základu

Trenér Uhrin postavil do základní sestavy tři ofenzivní hráče, když tradiční útočné duo Pecku s Kuličem bude doplňovat z druhé linie Ordoš. Michal Ordoš přišel v zimě ze Slovácka a zatím nastoupil v základní sestavě jenom jednou. V Jablonci se v útoku neprosadil a ve druhém poločase jej vystřídal Tomáš Sedláček.

V dalších zápasech vbíhal na hrací plochu jen v závěrečných minutách. V Plzni rozhodl dramatické utkání gólovou trefou. V Příbrami dostává podruhé příležitost v základní sestavě, tentokrát však nastupuje v záložní řadě na místě vykartovaného Matějovského. V Jihlavě hrál ve středu zálohy se Šmerdou defenzivní Vít, tentokrát zvolil kouč Uhrin ofenzivnější variantu, kdy vedle Šmerdy místo Víta nastoupí Ordoš. Při pohledu na sestavu Kučera - Ševinský, Brezinský, Švejdík, Palát - Kysela, Šmerda, Ordoš, Vaculík - Pecka, Kulič není pochyb o snaze zlomit dosavadní nepříznivou bilanci vzájemných mistrovských duelů, ve kterých Mladá Boleslav s Příbramí dvakrát doma remizovala 0:0 a na příbramské trávě prohrála 1:2. „Je na čase to napravit," souhlasil s ofenzivními záměry člen představenstva FK Mladá Boleslav František Petrtýl.