OHLASY  HRÁČŮ PO ZÁPASE

OHLASY HRÁČŮ PO ZÁPASE

DAVID ROJKA:

Byl to zápas jako každý jiný. Bohužel my nedáme vyložené šance a pak nemůžeme vyhrát. Víc k tomu není co říci, snad jen, že když nedáme z malého vápna gól tak je to těžké. Sigma nás potrestala – nedáš, dostaneš.

MAREK MATĚJOVSKÝ:

Co k tomu říci. Za celou dobu co jsme v lize, tak si vytváříme šance. Dnes to byli obzvlášť super šance. Samozřejmě, když dostaneme gól, tak nám to trochu podrazí nohy. Ten náš gól přišel pozdě. My šance měli a Olomouc k poražení rozhodně byla. V závěru mě začali brát křeče do třísla a tak jsem v 90.min. odešel. Nechal jsem se vystřídat. Není to nic vážného.

TOMÁŠ ČÁP:

Dnes jsme měli velkou smůlu. Druhý poločas jsme Olomouc přitlačili. Náš největší problém je, že nevyužijeme tutových šancí. Soupeř v první půli mohl vést i 4:0, právě když nedali góly, tak jsme je měli my potrestat. Naší nevýhodou je, že neproměňujeme šance.