OHLAS Z TÁBORA FANOUŠKŮ HRADCE

I když moji známí pochybovali o mém zdravém rozumu, sebral jsem v neděli odvahu, auto a tři kámoše a jel zafandit do Mladé Boleslavi. Zcela zodpovědně mohu prohlásit, že to bylo na dlouho naposledy. Na opravdu hezkém stadionu ( mimochodem postaveném za pár kaček ) nás domácí stiskli na 15 minut a vedli 2-0. Do poločasu přidali do prázdné branky po vyšachování obrany a Podhaje na 3-0 a bylo. Celý druhý poločas se stadionem nesly mexické vlny, domácí fanoušci se skvěle bavili, jejich hráči lážo-plážo dohrávali.
Kdo z Vás zná atmosféru vesnických pouťáků, kdy si domácí pozvou soupeře, na kterého si věří, porazí ho s pěkným skóre a celá ves pak slaví až do večerního candrbálu, tak ví o čem mluvím. Ale všichni by jste si mohli umět představit, jak bylo těm 12-ti fandům našeho SK HK. Smutně jsme pozorovali jasnou převahu domácích na hřišti, s lítostí jsme si prohlíželi útulný stadiónek, kde 5000 diváků udělá atmosféru, na jakou by nás doma muselo být 15 tisíc. MB byla včera prostě lepší úplně ve všem a nebudu-li uvažovat svým hradeckým srdcem, ale střízlivým rozumem, NEMÁME V LIZE CO DĚLAT a pro český fotbal bude mnohem lepší, pokud tam postoupí MB. My musíme doufat, že přijdou lepší časy a vystřídáme Drnovice nebo Blšany ( protože podle mne takové vesnice do 1. ligy fotbalu prostě dlouhodobě nepatř