V Boleslavi 2.liga poprvé pod světly

21.kolo 2.ligy bude rozehráno už ve čtvrtek 8.dubna 2004, Mladá Boleslav si „posvítí“ na nováčka z Prachatic.

Svátek se chystá ve čtvrtek na mladoboleslavském Městském stadiónu. Od 19,30 hod se v Mladé Boleslavi bude vůbec poprvé hrát liga při umělém osvětlení.
Čtvrt hodiny před výkopem dojde za účasti významných hostů z fotbalového a politického prostředí k slavnostnímu zahájení „provozu“ osvětlení a pak už rozhodčí Pavel Královec zahájí druholigovou předehrávku.
Domácí fotbalisté mají druholigovému nováčkovi co odvádět, vždyť na podzim v Prachaticích podlehli nečekaně 1:2. Zvládli sice 1.poločas – Cigánek dostal svůj tým do vedení, ale ve 2.poločase Miller dvakrát inkasoval a bylo po bodech.
Po vysoké výhře v Kunovicích se tým pečlivě připravoval, v úterý a dnes (středa 7.4.) ve večerních hodinách už za plného chodu světel.
Do přípravy už naskočil útočník Tomáš Sedláček, po vytržení dalšího zubu byl včera také v plné permanenci již Roman Bednář.
Zcela zdráv však stále není obránce Jaromír Šmerda, o Miroslava Boniattiho se pokouší viróza, pro 4 ŽK nebude hrát Radim Wozniak.

Pokud nemůžete na fotbal, poslouchejte Jizeru - mladoboleslavskému fotbalu na Jizeře fandíme s Vámi.