HLASY TRENÉRŮ

Trenér FC Bohemians Praha, Dušan Uhrin ml.:
Jeli jsme do Mladé Boleslavi s tím, že přivezeme alespoň bod. Nyní máme všechny tři a jsme spokojeni. V domácích zápasech hrajeme celkem dobře, vytváříme si šanci, ale s proměňováním to bylo horší. Toto se odráželo i v tomto utkání. Šli jsme celkem čtyřikrát sami na bránu, šanci jsme nevyužili a tím i toto utkání se zdramatizovalo. Kdybychom vedli po prvních 45.min. 2:0 bylo by to lepší. Ke konci jsem si naši hru představoval jinak, protože si domácí vytvářeli gólové příležitosti. Bylo to v čase, kdy jsme měli držet hru. Chci poděkovat i našim fanouškům, kteří přijeli za námi do Mladé Boleslavi.

Trenér FK Mladá Boleslav, Milan Bokša:
V první řadě si Bohemians zasloužili bodovat na našem hřišti. Soupeře zdobila obětavost, bojovnost a tím si vytvářeli střelecké příležitosti. Náš výkon zůstal za výkony, kterými jsme se v minulých zápasech prezentovali – hlavně nám chyběla kombinační hra. Hráčům se nedařilo, dostávali se pouze k nakopávání míčů. Ve druhém poločase jsme si určitou vůlí vytvořili územní převahu a dostávali jsme se i do některých šancí, ale bohužel bez gólu se nedá bodovat. My jsme pro změnu měli šance ve druhé půli zápasu, ale nedokázali jsme je využít.