HLASY    TRENÉRŮ:

HLASY TRENÉRŮ:

FC Vysočina Jihlava, trenér Jaroslav Netolička:

My jsme sem jeli neprohrát a přivézt bod. Naši kluci věřili i ve vítězství za kterým na hřišti také šli. Splnili veškerou taktiku i když jsme dostali ve druhém poločase hned z kraje první gól a domácí snížili na 1:2. Podali jsme kvalitní a bojovný výkon.

FK Mladá Boleslav, trenér Martin Pulpit:

O utkání a výsledku dnes rozhodli dvě fatální chyby naší obrany v začátku utkání. Při našem štěstí na začátku druhé půle, kdy jsme dali branku jsme ještě mohli myslet na remízu možná i na vítězství. Ale bohužel jsme nevyužili Rojkových šancí a Vizingrovy standartky. Soupeř měl dokonalou obranou taktiku. Naše mužstvo je mladý, já ho nezatracuji, ale musíme se soustředit na další zápasy, které nás ještě čekají. Chybí nám koncovka což se projevilo v utkáních v Hradci a v Prachaticích. Nemohu upřít naším hráčům snahu, ale na některých postech chybí kvalita, kterou nemáme.