HLASY  TRENÉRŮ  PO  UTKÁNÍ

HLASY TRENÉRŮ PO UTKÁNÍ

-

TRENÉR FC VÍTKOVICE: Bohuš Keler
Čekali jsme v Mladé Boleslavi obtížný zápas na který jsme se dle mého připravili dobře. Domácí jsme nepustili do žádného tlaku a za celé utkání po chybě Pilaře si vytvořili jedinou šanci. Zde nás podržel po akci Rojky i náš golman Grigar. My jsme se v první části moc do šancí nedostávali, protože jsme se zaměřili na poctivou defenzivní práci. Co se týče herního projevu, tak jsme drželi balón s čímž jsem také spokojen. Tento zápas vypadal dlouho na remízu a prohrát 2:0 určitě bolí, protože jsme si prohrát nezasloužili. Rozhodčí hrubě ovlivnil zápas i když ho dále nechci hodnotit, ale přesto dodám, že nám neodpískal pokutový kop. Pro nás byl nebezpečný hlavně Rojka a jeho hlavičky. Naše dvě chyby v zápase byly potrestány dvěma góly.

TRENÉR FK MLADÁ BOLESLAV : Martin Pulpit
V některých věcech s kolegou Kelerem budu souhlasit a někde naopak. Soupeř přijel s perfektní, poctivou obranou a perfektně zajištěným blokem. Nesouhlasím s tím, že jsme si v prvním poločase šance nevytvořili – naopak. Byly zde dvě gólové šance, jedna z nich kdy Bednář šel sólově na golmana Grigara po chybné rozehrávce hostující obrany. Po druhé to byl opět náš hráč, kdy míč šel těsně kolem levé tyče. Já tedy viděl dvě jasné gólové šance v prvních 45.minutách. Soupeř poctivě bránil a nepouštěl se do velkých příležitostí. Do druhého poločasu jsme šli se změnami a sázeli na tvořivé hráče na kraji zálohy. Coreho vystřídal Kulvajt a svoje si splnil také od 65.min. Čupr, který vystřídal Cigánka. Myslím si, že druhý poločas už z naší strany nebyl tak fotbalově vynikající, ale byl bojovnější. Divákům se více líbí, když se běhá než náš trochu chladný výkon v prvním poločase. Co se týče penalty, kterou hosté avizovali, tak po shlédnutí videozáznamu správně nebyla nařízena. Je dobře, že jsme proměnili dvě hlavní šance v góly a rovněž zvýšit mohl také Matějovský, který nastřelil tyč. Ale jak říkám byl to těžký soupeř a my kdy nedotahujeme naše zápasy venku na vítězné musíme se o to více snažit doma. Je to tedy pro nás těžší a já si cením dnešního vítězství, protože bylo vybojováno proti kvalitnímu soupeři, s kvalitní obranou a s kvalitně vystavěným blokem.