Dvůr Králové nad Labem-FK Mladá Boleslav 2:3 (1:1)

Přípravné utkání se hrálo za úmorného vedra, kterému odpovídalo i nasazení hráčů obou mužstev.Mladá Boleslav byla přece jen daleko kvalitnějším mužstvem, ale nováček Královehradeckého přeboru ze Dvora Králové potvrdil svoji kvalitu.

Trenér M.Pulpit vystřídal celý kádr hráčů, šetřil jen Bednáře, Šmerdu a Wozniaka, kteří se zotavují ze svého drnovického zranění.Střelecky byl úspěšný Skoupý, autor dvou branek, který však nejprve dostal do vedení domácí na 1:0, když ve 40. min.nešťastně změnil dráhu centrovaného míče za Macháčkova záda.Chybu odčinil hned o minutu později, když tvrdě zakončil Göghův roh za Tomkova záda.Ve druhém poločase skóre zvýšil Sedláček-nejprve v 51.min.na 2:1 a 81.min. korigoval na 3:2, když předtím jeden z domácích útočníků vyrovnal z minimálně čtyřmetrového postavení mimo hru.