ŘEKLI PO UTKÁNÍ

Trenér hostů Zdeněk Michálek
Trenér domácích Martin Pulpit

My jsme pět gólů nedostali za celou sezónu, dali jsme jenom dva góly, takže jsme nemohli vyhrát. Celé utkání ovlivnilo hlavně vyloučení našeho hráče na začátku druhé půle, kdybychom hráli v jedenácti, tak by ten výsledek byl jiný a pro nás přijatelnější. Takový je fotbal.

Nejprve chci poblahopřát hostům k postupu do I. ligy. V prvním poločase jsme mohli být z výkonem našeho mužstva spokojeni do 25. minuty, kdy hráči plnili pokyny a měli herní disciplínu. Dostali jsme se do vedení 2:0 a soupeř začal hrát a v závěru první půle nás soupeř přehrál a ukázalo se, že hráči jako Barteska, Smíšek mají svoji kvalitu. Začátek druhého poločasu, a to souhlasím s kolegou Michálkem, ovlivnilo vyloučení jejich hráče. Myslím si, že však do 20. minuty to nebyl z naší strany žádný velký výkon, uklidnila nás až třetí branka a od této chvíle jsme trochu navázali na naši první dvacetiminutovku z první půle. Náš projev v tomto zápase nebyl kompaktní, nebyl vyvážený. Kvituji individuální výkony obou dvou útočníků Sedláčka a Bednáře, líbil se mi výkon Cigánka, bojoval Hýbner, Šmerda a ostatní hráči zůstali za svým očekáváním. Trošku mě svým výkonem někteří hráči i zklamali. Vyzdvihuji výkon hráče z dorostu Mrvíka, který nastoupil až v průběhu utkání a ukázal své kvality. Kdyby tento hráč nastoupil už od začátku zápasu, tak jsme možná nedostali ani ty dvě branky z našeho lajdáctví. Vyhrál se poslední zápas doma, takže diváci museli být z výsledkem a celkově sedmi brankami spokojeni.