PATŘÍ EMOCE K FOTBALU?
Klub

PATŘÍ EMOCE K FOTBALU?

Redakce

Myslíte si, že nadměrné emoce jak ze strany trenérů, tak i diváků patří k fotbalovému dění?

Ředitel Osmiletého gymnázia Mgr.Jaroslav Polívka:
„Samozřejmě, že emoce patří k fotbalu. Bez emocí by fotbal nebyl fotbalem. Já jako kantor se dívám i na další emoce, mezi které patří i sprosté řvaní na hráče ze strany diváků a to mi vadí. To bych pak zakázal dětem do 15 let přístup na fotbal…..“

Ludvík Zahrada-soukromá stavební firma:
„Emoce patří ke sportu-přiměřené ano, ale nadměrné neberu. A hlavně pokud možno ve slušné formě, jako povzbuzovací prostředek. Ne však žádné sprosťárny.“

Horst Strnad-sportovní redaktor Blesku:
„Určitě to k fotbalu patří, na to lidí chodí a to lidi zajímá. A co se týče emocí trenérů, tak dobrý trenér své a ani soupeřovi hráče neuráží. Urážky od fanoušků? Zaplatili si, jsou páni na hřišti-je to pro ně. Každý má své oblíbence a naopak. Někoho fanoušci rádi prostě nemají. Ovšem i toto nesmí přerůst v nějakou únosnou mez.“

Milan Noháč-delegát ČMFS:
„Emoce byly a budou.Je to strašně složité,nervy pracují,jde o hodně peněz,o postup,sestup apd. A co se týče pokřikování,tak to je společenský jev,který se více méně projevuje už delší dobu.Je to už i věcí orgánů v trestním řízení,jde-li o závažnější věci.To už do společnosti nepatří.Některé věci jako rasismus,které se dějí při některých zápasech rozhodně do hledišť nepatří.Pokud toto budeme tolerovat bude to ještě horší,protože nevymezíme-li mantinely těmto vrstvám lidí ,tak je budou stále porušovat.“

Ladislav Bobek-trenér Kolína /ČFL/
„Emoce k fotbalu patří, zvláště když v některých zápasech dnes fotbalisté cítí křivdu. Samozřejmě příčinou té domnělé křivdy je emoce. A ta je úměrná tomu jaká ta křivda je-hlavně, když jde o sestup, postup případně titul. Emoce k tomu patří, ale nyní je otázka jak se zvládnou. Někdo je zvládne, jiný ne.“

Fanshop banner