GÓLY PO ROHOVÝCH KOPECH

K přípravnému utkání si boleslavští pozvali na svůj stadion druhý celek Divize skupiny D. Trenér Pulpit až na Hodana prostřídal dvě kompletní jedenáctky, každá odehrála 45. minut. Čáslav se v Boleslavi předvedla jako zdatný soupeř, vždyť v jejím dresu se představila řada druholigových hráčů právě z FK MB.

V 1. poločase boleslavští hráči tradičně zahodili několik gólových příležitostí, největší měli dvakrát Bednář a jednou Procházka. Góly však padly až ve druhém poločase. V 57. minutě nejprve Gögh skvěle posadil míč z rohu na hlavu Skoupého – 0:1. O pět minut později se situace opakovala z druhé strany – velmi dobře centroval Hýbner. Gól hlavou vstřelil Hodan. Hosté korigovali o 3 minuty později, po chybě v boleslavské obraně se prosadil Antoš. Kladem utkání bylo zejména to, že po dlouhé době opět nastoupili všichni zranění hráči - Bednář, Krátký a Vizingr.