V nedělní přípravě dvoubrankové vítězství

V nedělním přípravném utkání zvítězili druholigoví fotbalisté FK Mladá Boleslav na Městském stadionu nad rezervou Marily Příbram 2:0 (0:0). Na škvárovém hřišti se přitom prosadili až po změně stran, kdy se do listiny střelců zapsali Procházka a Gruber.

Za mrazivého počasí se hrál bojovný fotbal. První půlhodina byla vyrovnaná, poté však převzali otěže domácí. Jenže k ohrožení branky Marily se dostávali jen sporadicky. Až tři minuty po změně stran ideálně přihrával Bednář a Procházka otevřel skóre – 1:0. Vzápětí Bednářova střela po autovém vhazování Šmerdy jen těsně minula příbramskou branku. Na druhý gól si diváci počkali do 62. minuty. Hýbner poslal do uličky míč Gruberovi a brankář Paleček neměl šanci – 2:0. Další šanci měl na své kopačce Hýbner, jenže míč za Palečkovými zády neskončil. Hosté měli největší příležitost pět minut před koncem, kdy postupoval sám na Millera Adamec. Naštěstí v koncovce postrádal klid.

Branky: 48. Procházka, 62. Gruber. Rozhodčí: Polák, bez žlutých karet, diváků: 100. FK Mladá Boleslav: Macháček (46. Miller) – Jakubec (64. Jakubec), Hodan, Pokorný (46. Vizingr), Čupr – Krátký (12. Cigánek), Kulvajt (46. Hýbner), Procházka (64. Gögh) Paleček – Gruber (46. Bednář), Kroupa. Trenér: Martin Pulpit.