Bezbranková remíza s prvoligovými Blšany

Sobotní přípravné utkání na Městském stadionu mezi FK Mladá Boleslav a Chmelem Blšany skončilo nakonec bezbrankovou remízou 0:0. Největší šance přitom měli po přestávce boleslavští fotbalisté Vizingr a Sedláček.

Hrálo se na těžkém a zmrzlém terénu za mrazivého počasí. V prvním poločase se hrálo především ve středu hřiště a šancí se na obou stranách rodilo jen minimum. Až po přestávce se v 50. minutě do největších šancí dostali domácí fotbalisté. Nejprve po centru Boniattiho hlavičkoval Vizingr do tyče, poté nebezpečně pálil Sedláček a v závěru tečovaná střela Kroupy těsně minula branku.

Rozhodčí: Kavka, bez žlutých karet. FK Mladá Boleslav: Macháček (46. Miller) – Šmerda (75. Jakubec), Vizingr, Pokorný, Čupr (70. Paleček) – Cigánek (46. Krátký), Procházka (60. Hýbner), Skoupý (73. Hodan), Gögh (46. Boniatti) – Sedláček (60. Kroupa) , Kulvajt (60. Gruber). Trenér: Martin Pulpit.