KANONÁDA V KOLÍNĚ

Na zmrzlé trávě se hrál v Kolíně zajímavý fotbal s množstvím šancí i vstřelených gólů.

Skóre otevřel ve 27. minutě Sedláček, který hlavou proměnil centr Kulvajta a stejně tak ve 41. minutě uzavřel poločasový výsledek hlavou Pokorný.
Ve 2. poločase po náhodné šanci Kolína před boleslavskou brankou se míč odrazil od ledu za záda Macháčka - na 1:2 snížil kolínský Blažek. Na 3:1 zvýšil opět hlavou v 68. minutě Kroupa. V 72. Minutě Gruber zvýšil na 4:1 po samostatné akci. V 82. minutě proměnil nezadržitelně Vizingr na 5:1 a v 85. stanovil výsledek na konečných 6:1 opět Kroupa po hezké kombinační akci.