Kolín - Mladá Boleslav 1:7

FK Mladá Boleslav sehrála přátelské utkání na umělé trávě v Kolíně s místním účastníkem ČFL. Po jednoznačné převaze nastřílela Boleslav soupeři sedm branek.
Skóre otevřel po kombinační akci útoku Kulvajt a ještě do poločasu zvýšil vedení Sedláček. Po samostatné akci zvýšil vedení Bednář a z trestného kopu přidal čtvrtou branku Bednář. Po ruce Skoupého pokutový kop proměnil Turek a domácí snížili vedení hostů na 1:4. Poslední tři branky patřili jedinému hráči Cigánkovi. Nejprve se prosadil při samostatné akci, pak skóroval úspěšnou dorážkou a na závěr křižnou střelou prostřelil domácího brankáře Procházku.
V posledním přípravném utkání roku si boleslavští s chutí zastříleli a kombinační hrou domácí tým naprosto přehráli.

Sestava Mladá Boleslav: 1. poločas: Macháček - Zeidler, Vizingr, Skoupý, Čupr - Krátký, Procházka, Šmerda, Gögh - Kulvajt, Sedláček.
2. poločas: Miller - Jakubec, Hodan, Pokorný, Jůzl - Brunclík, Šmerda, Skoupý, Čupr - Cigánek, Bednář
Branky: Turek - Kulvajt, Sedláček, Bednář, Jakubec, Cigánek 3