REKORDNÍ FOTBALOVÁ VÝHRA

Panamský klub Deportivo Arabe Unido překonal rekord v počtu nastřílených branek v mezinárodní fotbalové soutěži. V předkole Poháru mistrů středoamerické zóny CONCACAF porazil nikaragujský Deportivo Jalapa 19:0. Dosavadní rekord držel podle Mezinárodní federace fotbalových historiků a statistiků korejský klub Suwon Bluewings, který loni rozstřílel v asijském Poháru vítězů pohárů tým Saunders SC ze Srí Lanky 18:0. Největší výhru v evropských pohárových soutěžích slavil Ajax Amsterdam, který v roce 1984 porazil v odvetě prvního kola Poháru UEFA Red Boys Differdange z Lucemburska 14:0. První zápas přitom skončil bezbrankovou remízou. Fotbalisté Jalapy utrpěli dva dny před zápasem s Unidem debakl 0:17 v zápasu s CD F.A.S. ze Salvadoru. Nejlepším střelcem Unida byl Alfredo Barrera, který nastřílel v rozmezí 27 minut druhé půle pět gólů.