Klub
Mateřské školky 2026
Redakce
Děkujeme MŠ Beruška, MŠ Pastelka, MŠ Laurinka, MŠ Sluníčko, MŠ Na Kopečku, MŠ Duha, MŠ Pampeliška a MŠ Čtyřlístek za účast na sportovním dopoledni, které proběhlo ve středu 27. května. Přes 400 úžasných dětí si zahrálo spoustu her. Děkujeme všem zúčastněným a přejeme krásný zbytek léta.”
Fotogalerie