Čtvrtá letošní prohra
U18

Čtvrtá letošní prohra

Redakce

Celkově pětadvacáté utkání druhé české ligy starších dorostenců Viktoria Plzeň U18 – FK Mladá Boleslav U18 2:1 skončilo vítězstvím favorizovaného plzeňského družstva. Mladoboleslavští z letošních šesti utkání už čtvrté prohráli a ve dvacetičlenné tabulce jsou patnáctí. V neděli 12. dubna od 10 hodin hostí vršovické Bohemians ze středu pořadí aktuální tabulky.

Na plzeňské umělé trávě v Luční ulici začali dobře, a dokonce se po čtvrthodince hry ujali vedení, když se letos počtvrté, a dokonce ve třetím utkání v řadě, gólově prosadil Ivanytskyy. Plzeňští do přestávky vyrovnali Minaříkem. Po nerozhodném prvním poločase ve druhém padl jediný gól, a tudíž vítězný, který do mladoboleslavské branky dal v 67. minutě Nováček.
„Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a díky vysoké aktivitě jsme si v prvních deseti minutách vytvořili dvě brankové přiležitosti z nich jsme dokázali jednu proměnit a šli jsme tak zaslouženě do vedení. Naším cílem byla konstruktivní rozehrávka od vlastní branky, což se nám v první fázi dařilo. Bohužel nás srážela rozhodovací fáze ve středu hřiště a zbytečné ztráty, které soupeř trestal. Přestože nás podržel brankář při penaltě, soupeř dokázal využít tlak v našem pokutovém území a dvěma góly otočil skóre. I přes zlepšený herní projev v rozehrávce nás neproměňování šancí v závěru stálo lepší výsledek,“ zhodnotil prohru mladoboleslavský trenér Jan Buryán.

Viktoria Plzeň U18FK Mladá Boleslav U18 2:1 (1:1)
Sestava Viktoria Plzeň U18: Flegr – Kubačka (72. Kubrycht), Hubáček, Minařík, Zapoměl (62. Smíšek) – Huttr, Lexa (72. Jícha), Šádek (84. Porazil) – Gaszszyk, Nováček, Škorpil (62. Šot).
Sestava FK Mladá Boleslav U18: Klepal – Lelek, Jirků, Sedláček – Korbelář, Uhlík, Šulc (84. Janoušek), Roller (84. Fedečko) – Raban (62. Kosorič), Ivanytskyy (71. Dagan), Juranka (62. Ditrich). Připravený ještě byl brankář Fukna.
Branky: 31. Minařík, 67. Nováček – 17. Ivanytskyy
ŽK: Hubáček – Uhlík, Jirků, Roller
Rozhodčí: Mokrusch – Mičan, Kuli
Diváků: 50

Fanshop banner