Mistrovské utkání WU15
Hodnocení - Jakub Šebák: Ve druhém mistrovském utkání jsme přijeli na hřiště Bellatrix Praha. Z naší strany to bylo utkání dvouch tváří. První poločas jsme hráli naší hru a šli jsme do přestávky s vedením 2:0. Na začátku druhého poločasu jsme ztratili koncetraci a zbytečně se sami dostávali pod tlak a dokonce jsme pár šancí vytvořili i soupeřkám, kterém dokázaly vstřelit kontaktní gól a vycítily možnost utkání zdramatizovat. Když jsme se opět vrátili hlavou do zápasu opět jsme přebrali kontrolu nad utkáním a už to bylo z naší strany odmakáno až do konce. Holkám chci poděkovat, že dokázaly opět se nastartovat a převzít kontrolu nad zápasem. Soupeři děkujeme za zápas a bojovnost až do konce a rodičům za velkou podporu.
DFK Bellatrix Praha WU15 - FK Mladá Boleslav WU15 1:4 (0:2)
Sestava
FKMB: Krajníková Grabiecová, Koch, Šolcová, Bohuslavová , Linková,
Richtrová, Matějková , Krejčíková, Žemličková, Kuželová, Flusková,
Dlasková, Fitsai
Branky FKMB: Šolcová 3, Linková