Boleslavští junioři na závěr soustředění remizovali s hradeckými juniory

Na závěr kondičního soustředění sehráli boleslavští junioři v Dolní Branné druhé přípravné utkání letošní letní přípravy. Protivníky jim byli junioři Hradce Králové.

První poločas začali aktivněji Boleslavští, ale herní převahu gólově nepotvrdili. To naopak Hradečtí, když se jim podařilo hru vyrovnat, první svoji příležitost proměnili ve vedení.
Ve 30. minutě hradecký Gazar překonal boleslavského gólmana Vránu - 1:0.
V následném vyrovnaném průběhu však Boleslavští nepříznivý vývoj dokonale otočili.
Dvakrát se prosadil Valenta, který ve 34. a 43. minutě proměnil dva trestné kopy - 1:2.

Druhý poločas se vyznačoval zbytečně ostrými zákroky a tvrdou hrou zejména hradeckých hráčů. Boleslavští byli herně opět lepší, než soupeř, kterého od inkasování gólů uchránil výtečnými zákroky brankář Šeba. Boleslavské brejkové situace nezvládli Dohnalík, Košek a Šimon. Přišel tak zákonitý trest.
V 85. minutě se podruhé v tomto utkání prosadil Gazar a srovnal na konečných 2:2.

Sestava FK Mladá Boleslav U21: Vrána - Krčmář (65. Procházka), Kysela (46. Kopa), Komma, Zabilanský - Procházka (46. Fingerhut), Yerkhov (46. Košek), Komárek, Mansfeld (46. Dib) - Valenta, Dohnalík (60. Šimon).

Sestava FC Hradec Králové U21: Mach (46. Šeba) - Hašek, Vukčevič (46. Prouza), Locker (46. Havel, 60. Vukčevič), Funda - Petřík, Kundrt (46. Brůža), Kropáček (46. Gjinollari), Soukeník, Bičiště (46. Křížek) - Gazar.

Branky: 30. a 85. Gazar - 34. a 43. Valenta