Na severu Čech neuspěli

Boleslavští junioři na podzim již posedmé prohráli a v tabulce ČFL jsou čtvrtí od konce s pětibodovým odstupem od posledního Vyšehradu. Letos ještě hrají doma s Pískem a venku s Českou Lípou, což jsou týmy z lepší třetiny pořadí.

Na hřišti liberecké rezervy vyšli naprázdno střelecky. To se Boleslavským v podzimních mistrácích stalo celkem čtyřikrát.

Utkání rozhodla situace z 31.minuty. Liberečtí získali výhodu trestného kopu ze zdánlivě málo nebezpečného místa, totiž nedaleko půlící čáry. Ovšem Zemanův dlouhý nákop některý z jeho spoluhráčů v chumlu před boleslavskou brankou prodloužil a míč do sítě dotlačil chorvatský obránce v libereckých službách Vulin - 1:0.

Boleslavští na tento laciný gól ve zbývající hodině hry neodpověděli. Proto nezískali ani bod.

Sestava FK Mladá Boleslav „B": Šeda - Svoboda, Mrvík, Charuza, Murárik - Zahustel, Smetana (77. Ščuk), Kučera, Sedláček - Nečas (41. Kadlec), Dudka (67. Synek).

FC Slovan Liberec "B": Uvarenko - Rehák, Purič, Dostálek (72. Kesner), Zeman, Diviš (90.Štícha), Vulin, Polák, Liška, Radek Dejmek, Suk (82. Šíranec).

Gól: 31.Vulin

ŽK: Radek Dejmek, Šíranec - Charuza

Rozhodčí: Šedivý - Pilný, Vítek.