Ztratili body za dvě minuty

Na jihu Čech boleslavská juniorka přišla zbytečně o body, když inkasovala krátce po přestávce dva slepené góly. V tabulce ČFL spadla téměř na její dno.

Ve 14. minutě chytil Michňa šanci Kaňákovi po Šímově centru. Další vážnější situace do přestávky neřešil.
Druhý poločas se na chvíli zdálo, že se Boleslavští prosadí. Lemessův pokus přelobovat gólmana Křížka z pětatřiceti metrů však skončil na břevně. Vzápětí utekl boleslavské obraně Kaňák a podél gólmana otevřel skóre utkání - 1:0. A za dvě minuty po Šímově rohu Lima hlavou přidal druhý gól - 2:0.

FK Mladá Boleslav B: Michňa - Djalovič, Charuza, Vorasický, Ščuk (84. Smetana) - Svoboda, Kučera (63. Dudka), Bořil, Sedláček - Kadlec (63. Synek), Lemessa.

Sestava SK Dynamo České Budějovice B: Křížek - Lima, Novák, Peroutka, Bakala - Jasanský, Homoláč, Mašát, Šíma - Kaňák (84. Nekvida), Svátek

Góly: 51. Kaňák, 53. Lima

ŽK: Bakala, Svátek - Charuza, Djalovič

Rozhodčí: Kalenda - Černý, Kubr