FC Baník Ostrava – FK Mladá Boleslav „C“dorost 3:1 (2:0)

Do utkání tentokrát nevstoupilo naše družstvo šťastně, již v 5´ jsme po trestném kopu ze strany inkasovali úvodní branku zápasu. Domácí byli v I.poločase lepším týmem a po půlhodině hry přišla další nebezpečná akce Baníku, po které skončil míč na tyči naší branky, o minutu později již domácí udeřili a zvýšili na 2:0. II.poločas jsme začali aktivněji, dvakrát jsme se pokusili zahrozit před brankou domácích, až třetí možnost skončila brankou, když se po centru Horáka prosadil Láncz. Domácí znervózněli, naši hráči před jejich brankou vytvořili závaz, který však vyrovnávající brankou neskončil. Až třetí branka baníkovců, která padla v poslední desetiminutovce zápasu, přinesla klid na jejich kopačky.