Češi prohráli na penalty, Fabián s Chramostou letí z Egypta domů

Na mistrovství světa dvacetiletých do osmifinálového utkání Česko - Maďarsko nastoupili v české základní sestavě oba boleslavští mladíci. Tomáš Fabián na levém kraji zálohy a Jan Chramosta v útoku s jabloneckým kolegou Vošahlíkem.

Maďaři vedli parádní trefou Kisse, jenž ze třiceti metrů zamířil přesně do pravého horní růžku, kam se český gólman Vaclík marně natahoval. Vyrovnávací gól dal Vošahlík hlavou po Fabiánově centru z levé strany. První poločas skončil nerozhodně 1:1.

Po přestávce v 67. minutě Chramostu vystřídal brněnský Rabušic a v 85. minutě Fabiána nahradil sparťanský Zeman. Ve druhém poločasu góly nepadaly a v prodloužení dal každý tým po jednom. Za Čechy Rabušic a za Maďary Koman. Tudíž se o postupujícím rozhodovalo v penaltovém rozstřelu. Ten Češi prohráli 3:4. A tím pádem na světovém šampionátu skončili před branami čtvrtfinále a vracejí se domů bez vytoužené medaile.