FK Mladá Boleslav – FK Teplice B 6:1 (2:0)

„B" dorost v tomto utkání podal velmi dobrý výkon, který vyústil v zasloužené vysoké vítězství. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a brzy po jeho začátku se naše mužstvo ujalo vedení díky Klímově brance, který si naběhl na prodlouženou hlavičku Davida Šťastného. Do přestávky jsme dokázali skórovat ještě jednou, opět David Šťastný předvedl pěknou individuální akci, po jeho střele dorážel Privara. Po změně stran se obraz hry nezměnil, naši hráči hráli s chutí, k vidění bylo spoustu pohledných akcí a padaly i branky. Po trestném kopu se hlavou prosadil David Šťastný, poté Dufek vypracoval svým důrazným průnikem gól pro Maňase, Dragounovu zpětnou přihrávku proměnil Dufek a na 6:0 zvyšoval po nezištné přihrávce Davida Šťastného Honc. Hosté se gólově prosadili až v poslední minutě utkání, kdy jsme po jejich standartce zbytečně inkasovali.