Inkasovali dosud nejtěžší prohru

Na hřišti věčného aspiranta postupu z ČFL do II.ligy inkasovala boleslavská juniorka dosud nejtěžší prohru podzimní mistrovské sezóny navzdory početnému posílení z prvoligového kádru. Tým FK Mladá Boleslav"B" klesl na čtrnácté místo ČFL.

Varnsdorfští otevřeli skóre v 31. minutě, kdy Hyka proměnil pokutový kop za Janíčkův faul - 1:0. Za tři minuty však bylo vyrovnáno. Prosadil se boleslavský útočník Řezníček - 1:1.

Po změně stran strhl vedení na varnsdorfskou stranu nejprve v 65. minutě Jordák - 2:1. A v předposlední minutě třetí gól do Šedovy branky přidal náhradník Grubhoffer - 3:1. Boleslavští ve druhém poločasu rozšířili pouze počet žlutých napomínání, nikoliv počet nastřílených gólů.

Porážka je srazila na čtrnáctou příčku mezi osmnácti účatsníky ČFL. Vylepšit toto mizerné postavení nyní mají ve dvou domácích zápasech. V sobotu 12. září proti Viktoria Žižkov"B" a ve středu 16. září proti Spartak Sezimovo Ústí.

Sestava FK Mladá Boleslav: Šeda - Vorasický, Mrvík, Janíček, Murárik (48. Sedláček) - Kysela (69. Kadlec), Opiela, Svoboda, Fabián - Vizingr (58. Synek), Řezníček.

Sestava SK Slovan Varnsdorf: Macháček - Hyka, Stehlík, Vavroušek, Křemen - Kotiš, Jordák, Jakobovský, Kabele (65. Formáček) - Procházka (82. Grubhoffer), Chod.

Góly: 31. Hyka, 65. Jordák, 89. Grubhoffer - 34. Řezníček

ŽK: Křemen - Janíček, Vorasický, Mrvík, Řezníček

Rozhodčí: Moník - Pilný, Šiling