Rozhodovat bude Damková

Mistrovské utkání České fotbalové ligy FK Mladá Boleslav“B“ – Slavia Praha“B“ se hraje v sobotním dopoledni 21. března od 10,15 hodin v areálu mladoboleslavského Městského stadionu pravděpodobně na umělé trávě za řízení Dagmar Damkové. Na podzim sešívaní doma vyhráli těsně 1:0.

Oba týmy v prvním utkání jarní mistrovské sezóny ztratily body. Mladoboleslavská juniorka v Hlavici za remízu 1:1 a slávistická juniorka doma proti Písku dokonce za prohru 1:2. Před týdnem nastoupil tým Slavia Praha“B“ ve složení: Diviš – Held, Studík, Starý, Jabloncký – Koreš (78. Zahálka), Javorek, Černý, Kovařík – Tafat, Zelinka (64. P.Hošek). Vedoucí slávistický gól dal Zelinka, ovšem Písečtí utkání otočili trefami Pravdy a Polodny.

Bilance vzájemných utkání:

Podzim 2006: Slavia Praha“B“ – Mladá Boleslav“B“ 1:0

Jaro 2007: Mladá Boleslav“B“ – Slavia Praha„B“ 2:3

Podzim 2007: Slavia Praha“B“ – Mladá Boleslav“B“ 0:0

Jaro 2008: Mladá Boleslav“B“ – Slavia Praha“B“ 2:1

Podzim 2008: Slavia Praha“B“ – Mladá Boleslav“B“ 1:0

Poslední vzájemné utkání SK Slavia Praha“B“ – FK Mladá Boleslav“B“ 1:0 se hrálo v nedělním dopoledni 17. srpna 2008 na stadionu Přátelství v areálu pražského Strahova. Jediný gól dal v 16. minutě Litteri. Ve zbytku hracího času se na skóre už nic nezměnilo, přestože Slávisté dohrávali téměř celý druhý poločas v oslabení. Čtyři minuty po změně stran totiž sudí Blaschke nekompromisně vyloučil Koblera za surové sražení útočníka Táborského.

Podzimní sestava FK Mladá Boleslav“B“: Šeda - Ševinský, Martínek, Mrvík, Horák (61. Humaj) - Svoboda, Vajgl (46. Vizingr), Ganugrava (46. Mašanský), Fabián – Táborský, Kadlec.

Podzimní sestava SK Slavia Praha“B“: Diviš – Gebreselassie, J. Hošek, Kobler, Starý - Janda (90. Šimeček), Javorek, Volešák, Jablonský – Honka (81. P. Hošek), Litteri (52. Koreš).