Výprava do Německa vyrazila už v pátek
Fotbalová výprava FK Mladá Boleslav se vydala k sobotnímu přátelskému utkání s Borussií Mönchengladbach již v pátek. První etapou byla cesta autobusem z Mladé Boleslavi do hotelu Marriott na ruzyňském letišti. V sobotním ránu následuje druhá etapa z Prahy do Düsseldorfu a třetí opět autobusem z düsseldorfského letiště do Mönchengladbachu, kde fotbalové střetnutí začne v sobotním odpoledni v 15,30 hodin.
Mladoboleslavská fotbalová výprava do Německa má skromné složení. Osmnáctičlenný hráčský kádr tvoří brankáři Jan Šeda, Josef Kubásek, obránci Václav Kalina, Václav Procházka, Adrian Rolko, Tomáš Janíček, Petr Mach, záložníci Jaroslav Dittrich, Alex Mendy, Ludovic Sylvestre, Lukáš Opiela, Tomáš Poláček, Ondřej Kúdela, Radim Nečas, Michal Sedláček, útočníci Jan Kysela, Luboš Pecka, Michal Papadopulos. Z různých důvodů neodcestovali Miroslav Miller (naražená pata), Tomáš Hrdlička (po zranění v rekonvalescenci), Jakub Řezníček (zranění), František Ševinský a Ivo Táborský. Poslední dva jmenovaní by měli v sobotu od 11 hodin nastoupit za juniorku proti družstvu AC Sparta Praha“B“.
Realizační tým tvoří trenéři Pavel Hapal, Karel Stanner, Ota Brunegraf, vedoucí mužstva a v tomto případě i celé výpravy Ladislav Maier, lékař Josef Horák, masér Václav Kubíček a kustod Pavel Uhlíř. Vedení klubu reprezentuje pouze prezident Josef Dufek.

