Šťastné vítězství trefil Borovička

Boleslavští dorostenci šťastně porazili velmi kvalitního soupeře hrajícího extraligovou soutěž, který je v prvním poločase přehrával. Po přestávce se dění na hřišti očividně vyrovnalo a zlepšený boleslavský výkon proti pražské Slavii korunoval Borovička vítěznou trefou v závěru utkání.

Slávisté v prvním poločase přesněji kombinovali a tlačili se proti boleslavské brance. Při ní stálo štěstí především při dvou jasných gólových šancích. V první slávistický střelec netrefil cíl, ve druhé výtečně zasáhl brankář Kanaval.

Ve druhém poločase se Boleslavští zlepšili a dařili se jim protiútoky. Dudkovu příležitost zlikvidoval na brankové čáře obránce. Na druhé straně slávistickou šanci odvrátil bek Bílý. V 85. minutě po Dudkově rohovém kopu se po zemi k tyči trefil Borovička - 1:0.

Sestava FK Mladá Boleslav: Kanaval (46. Hošťálek) – Bílý, Bým (46. Maňas), Borovička, Pečínka – Vorasický, Smetana, Šorm, Rosenkranz – Dudka, Dragoun.