13. 06. 2016 |
Vítěz českého poháru MOL Cup FK Mladá Boleslav se v takzvaném superpohárovém duelu střetne s vítězem slovenského poháru Slovnaft Cup AS Trenčín ve středu 29. června od 17,30 hodin v Čelákovicích v rámci pátého ročníku akce Česko-Slovenské fotbalové srdce 2016.
Akce Česko-Slovenské fotbalové srdce 2016 má za cíl propagaci fotbalu konáním utkání týmů předních českých a slovenských klubů na hřištích převážně v menších městech za účasti českých FK Mladá Boleslav, Bohemians Praha 1905, FK Hradec Králové, SK Slavia Praha, FC Slovan Liberec, FK Jablonec, FK Teplice, 1. FK Příbram a slovenských AS Trenčín, ŠK Slovan Bratislava, MFK Ružomberok 1. FC Tatran Prešov a FO ŽP Podbrezová. V letošním roce se tak děje k připomenutí 40. výročí vítězství československého národního mužstva na ME 1976 v Bělehradu.
Nejatraktivnějším utkáním akce Česko-Slovenské fotbalové srdce 2016 jistě bude Česko-Slovenský super pohár FK Mladá Boleslav - AS Trenčín. Součástí série přípravných utkání budou také dva turnaje s mezinárodní účastí - červnový O pohár starosty města Benátky nad Jizerou a červencový Ministerský pohár v Čelákovicích.
Boleslavští fotbalisté v rámci akce Česko-Slovenské fotbalové srdce 2016 sehrají celkem čtyři utkání:
v sobotu 25. června v Benátkách nad Jizerou od 10 hodin FK Mladá Boleslav - 1. FC Tatran Prešov
v sobotu 25. června v Benátkách nad Jizerou odpoledne střetnutí o konečné umístění v turnaji O pohár starosty města Benátky nad Jizerou
ve středu 29. června v Čelákovicích od 17,30 hodin FK Mladá Boleslav - AS Trenčín o prestižní trofej super poháru Mol Cup/Slovnaft Cup
v úterý 5. července v Prachovicích od 17,30 hodin FK Mladá Boleslav - FO ŽP Podbrezová
Kompletní program akce Česko - Slovenské fotbalové srdce 2016 konané k poctě 40. výročí společného vítězství Čechů a Slováků na ME v Bělehradu 1976
úterý 14. června v Čáslavi od 17,30 hodin SK Slavia Praha - MFK Ružomberok
čtvrtek 16. června v Převýšově od 17,30 hodin SK Převýšov - MFK Ružomberok
sobota 18. června v Kolíně od 17,30 hodin SK Slavia Praha - ŠK Slovan Bratislava
úterý 21. června ve vršovickém Ďolíčku od 18 hodin Bohemians 1905 - ŠK Slovan Bratislava
O pohár starosty města Benátky nad Jizerou
sobota 25. června v Benátkách nad Jizerou od 10 hodin FK Mladá Boleslav - 1. FC Tatran Prešov
sobota 25. června v Benátkách nad Jizerou od 12 hodin FK Teplice - FC Hradec Králové
sobota 25. června v Benátkách nad Jizerou od 14,30 hodin malé finále o 3. místo
sobota 25. června v Benátkách nad Jizerou od 16,30 hodin finále
úterý 28. června v Neratovicích od 17,30 hodin FK Jablonec - 1. FC Tatran Prešov
středa 29. června v Nymburku od 13 hodin FC Slovan Liberec - FO ŽP Podbrezová
utkání super poháru vítězů českého Mol Cup a slovenského Slovnaft Cup
středa 29. června v Čelákovicích od 17,30 hodin FK Mladá Boleslav - AS Trenčín
Ministerský pohár - Čelákovice 2016
sobota 2. července v Čelákovicích od 9,30 hodin FC Slovan Liberec - 1. FK Příbram
sobota 2. července v Čelákovicích od 11 hodin SK Slavia Praha - 1. FC Tatran Prešov
sobota 2. července v Čelákovicích od 14,30 hodin malé finále o 3. místo
sobota 2. července v Čelákovicích od 16,30 hodin finále
sobota 2. července v Chlumci nad Cidlinou od 17,30 hodin FK Jablonec - FO ŽP Podbrezová
úterý 5. července v Prachovicích od 17,30 hodin FK Mladá Boleslav - FO ŽP Podbrezová
Utkání 5. kola nadstavbové mistrovské skupiny ročníku 2023-24 FORTUNA:LIGY SK Slavia Pr ...
V utkání předposledního kola mistrovské nadstavbové skupiny Sparta prokázala mistrovsko ...
Utkání 4. kola nadstavbové mistrovské skupiny FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha se hr ...
Poprvé v letošní jarní sezóně pod trenérem Holoubkem nastoupili Boleslavští v rozestave ...
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 30 | 24 | 4 | 2 | 70:26 | 76 |
2. | SK Slavia Praha | 30 | 22 | 6 | 2 | 62:23 | 72 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 30 | 19 | 5 | 6 | 67:33 | 62 |
4. | FC Baník Ostrava | 30 | 13 | 6 | 11 | 48:39 | 45 |
5. | FK Mladá Boleslav | 30 | 12 | 8 | 10 | 50:46 | 44 |
6. | 1. FC Slovácko | 30 | 11 | 8 | 11 | 39:40 | 41 |
7. | FC Slovan Liberec | 30 | 10 | 10 | 10 | 46:46 | 40 |
8. | SK Sigma Olomouc | 30 | 10 | 7 | 13 | 40:45 | 37 |
9. | FC Hradec Králové | 30 | 9 | 10 | 11 | 32:38 | 37 |
10. | FK Teplice | 30 | 9 | 9 | 12 | 31:40 | 36 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 30 | 8 | 11 | 11 | 29:40 | 35 |
12. | FK Jablonec | 30 | 6 | 12 | 12 | 35:45 | 30 |
13. | FK Pardubice | 30 | 7 | 7 | 16 | 29:42 | 28 |
14. | MFK Karviná | 30 | 6 | 7 | 17 | 30:52 | 25 |
15. | FC Zlín | 30 | 5 | 10 | 15 | 36:61 | 25 |
16. | SK České Budějovice | 30 | 6 | 6 | 18 | 34:62 | 24 |